Сьогодні, 26 квітня, виповнюється 35 років з дня трагічної події – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

З метою гідного вшанування пам’яті учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС у Кропивницькому відбувся загальноміський мітинг «Реквієм за Чорнобилем». До участі в заході, крім представників влади, долучились учасники ліквідації тієї страшної аварії, ветеранська спільнота, представники місцевих організацій політичних партій та небайдужі містяни.

Учасники мітингу-реквієму вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів хвилиною мовчання та покладанням вінків і живих квітів до пам’ятника героям Чорнобиля.

Присутній на заході лідер кропивницьких лівих Василь Мосієнко, у своєму коментарі журналісту «ФлюгерNEWS» зазначив, що минуло 35 років з того часу, коли світ дізнався про страшенну техногенну катастрофу на Чорнобильський АЕС.

— Понад 800 тисяч пожежних, військових, інженерів, робітників різних спеціальностей були залучені до ліквідації цієї трагедії. Ціною свого життя і здоров’я їм вдалося вгамувати атомне лихо. Їм і сьогодні нелегко згадувати про ті трагічні дні і пережите особисте горе. Велика подяка і низький земний уклін героям ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС. Дай Бог кожному з них здоров’я, оптимізму та витримки, — зазначив Василь Мосієнко.

Если вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

два + семнадцать =